Ürün ID FS685
Ürün Adı Alman Forex Sistemi
Fiyatı 6663.00 TRY
IP Numaranız 3.236.50.252
Satış Sözleşmesi Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.(Satış sözleşmesini okumak için buraya tıklayın.)

Ödemelerinizi İntranetPazar Sisteminden GÜVENLE Yapabilirsiniz!
İntranetPazar ürünü/hizmeti almazsanız sizi koruyan bağımsız bir ödeme sistemidir.

Ürünü/Hizmeti teslim almadığınız taktirde en geç 1 hafta içinde lütfen info@intranetpazar.net adresine bildiriniz.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle tarafımızdan saklanmamaktadır ve ssl ile şifrelenerek doğrudan bankaya gönderilmektedir.

Kullandığınız bilgisayarın güvenli olmadığını düşünüyorsanız bankaların sunduğu sanal kart hizmetinden faydalanmanızı öneririz.

Dikkat! Çalıntı kartla yapılan işlemlerin ip adresleri ve pc bilgileri yetkililere anında bildirilmektedir.

NOT : Yapmış olduğunuz bu işlem Kredi Kartı Eksrenizde INTRANET INTERNET HIZMETLERI olarak görünecektir.

Lütfen aşağıdaki formu tam ve eksiksiz bir biçimde doldurunuz. Takip eden sayfada ileri seçeneğini seçtikten sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek 3D ödeme sayfasına yönleneceksiniz, telefonunuza gelen sms kodunu girmeyi veya bildirimi onaylamayı unutmayınız.

BANKA HAVALESİ veya EFT yapacağınız bir banka hesabınız yoksa


Garanti bankamatiklerden kartsız işlemle direk belirtilen banka hesabına 5 tl masraf ödeyerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca tüm PTT şubelerinden artık havale yapabilirsiniz. Belirtilen hesap numarasına ptt den havale cıkartıp bize odemenizi yaptığınıza dair sipariş numaranızın olduğu maili atmanız yeterlidir.

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda sizin adınıza bir sipariş oluşturulacak ve karşınıza Banka Hesap Numaraları çıkacatır. Ayrıca Banka Hesap bilgileri email adresinize de gönderilecek.

38 Farklı Kripto-para'dan Dilediğinizi Seçin:


Siparişinizi geleceğin ödeme yöntemlerinden Bitcoin'in de dahil olduğu 38 farklı kripto-para'dan dilediğinizi seçerek güvenle tamamlayabilirsiniz.

"Multiple Cryptocurrencies Accepted" butonuna tıklayarak kriptopara ile sipariş sürecini başlatırsınız. Takip eden sayfada bilgilerinizi doldurup hangi kriptopara ile ödeme yapmak istiyorsanız seçimizini yapınız.

Takip eden sayfada ödeme yapmanız gereken adres bilgileriniz göreceksiniz. Lütfen ilgili adrese transfer işleminizi gerçekleştirirken fee kesintisi nedeniyle eksik gönderimde bulunmamaya çalışınız.

Aşağıdaki butona tıklayarak kriptopara sipariş sayfasına geçebilirsiniz. İsim ve e-posta bilgilerinizi girip hangi kriptopara ile ödemenizi tamamlamak istiyorsanız seçiminizi yapınız. Sonraki sayfada ilgili kriptoparaya ait adres bilgilerini bulacaksınız. Lütfen bu adrese 2 saat içerisinde ödemenizi göndererek siparişinizi tamamlayınız. Başarılı işlem sonrasında e-posta adresinize otomatik onay bilgilendirmesi alacaksınız.